Nasz zespół

Lek. wet. Piotr Wrona, specjalista chirurgii weterynaryjnej

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie 1993. Ukończył specjalizację z chirurgii weterynaryjnej w 2008 roku na Akademii Rolniczej w Olsztynie. Jest współwłaścicielem przychodni Maxi-Vet. W przychodni zajmuje się chirurgią i interną. Prywatnie pasjonuje go jeździectwo i podróże. W domu towarzyszy mu owczarek belgijski Czort i kot Spocky, a w stajni czeka arabski koń Cynamon

Lek. wet. Artur Misewicz

Studia na WMW na SGGW w Warszawie ukończył w 1993 roku. Od tego też czasu jest współwłaścicielem przychodni Maxi-Vet gdzie przyjmuje pacjentów – zarówno tych internistycznych jak i dermatologicznych. W wolnym czasie uwielbia „leczyć” komputery i „windsurfingować”. W życiu codziennym towarzyszą mu psy – Zira i Cori oraz koty Tigra i Mietek.

 

Lek. wet. Agnieszka Bielecka

W roku 1996 ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Warszawskiej SGGW i od tegoż roku na stałe jest związana z przychodnią Maxi-Vet. W przychodni zajmuję się obrazowaniem ultrasonograficznym i interną. W wolnym czasie opiekuje się stadkiem Koników Polskich pod Maciejowicami.

 

 

 

 

 

Lek. wet. Andrzej Kulesza, specjalista chorób zwierząt laboratoryjnych

Studia na WMW SGGW w Warszawie ukończył w 1996 roku. Po studiach zdobywał praktykę zawodową w kilku podwarszawskich lecznicach, m. in. w Brwinowie i Pruszkowie. Następnie pracował w lecznicy całodobowej w Warszawie oraz był współzałożycielem jednej z lecznic w Ursusie. Jego zamiłowanie do małych gryzoni jeszcze z czasów szkoły podstawowej stało się podstawą do zgłębienia wiedzy dotyczącej diagnozowania i leczenia tych zwierząt. Podążając tą drogą ukończył studia specjalizacyjne „Patologia i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych” na UWM w Olsztynie w roku 2012. Od wielu lat współpracuje z przychodnią Maxi-Vet. Jest konsultantem do spraw zwierząt laboratoryjnych w kilku lecznicach w Warszawie i okolicy.
Interesuje się akwarystyką oraz hodowlą żółwi. W domu wśród licznych zwierząt nie zabrakło psa Kamy oraz oczywiście gryzoni, akwarium i krewetkarium. Jest pasjonatem architektury obronnej z terenu Polski, szczególnie średniowiecznych zamków gotyckich oraz fotografii tematycznie z nimi związanej.

Lek. wet. Zbigniew Żandarowski

Od najmłodszych lat chciał zostać lekarzem weterynarii, dlatego już po szkole podstawowej rozpoczął naukę w technikum weterynaryjnym, które ukończył w 2002. W trakcie 5 letniej nauki, praktykował w przychodni Maxi-Vet i utwierdził się w przekonaniu co do dalszej swojej drogi naukowo-zawodowej. Kolejnym etapem było 11 semestrów nauki na warszawskiej SGGW, w czasie których wciąż pracował w Maxi-Vet jako technik.
Studia ukończył w 2008 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pracuje jako lekarz w tejże przychodni. Zajmuje się interną, a jego konikiem jest kardiologia weterynaryjna.
Prywatnie uwielbia chodzić z lornetką i podglądać ptaki. Ogólnie jest osobą usportowioną i czynnie spędzającą czas (pływanie, koszykówka, rower, żeglarstwo).
Jest właścicielem psa Trufli, która tak jak on uwielbia ruch i długie spacery.

 

 

Lek. wet. Maja Misewicz

Zawsze wiedziała kim będzie w przyszłości i tak też się stało. Od małego spędzała czas w przychodni Maxi-Vet gdzie podpatrywała tatę i innych lekarzy podczas pracy. Po ukończeniu studiów z wynikiem bardzo dobrym w 2012 roku uzyskała upragniony tytuł lekarza weterynarii.
Wolne chwile wykorzystuje jeżdżąc konno. Od kilku lat jako instruktor jazdy konnej uczy też tajników jeździectwa dorosłych oraz dzieci. Ponadto uwielbia tańczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Designed Gerpaint Theme by trendyWebStar